ПРО НАС
Нами реалізовано більш ніж 200 закладів різних проектів в краінах СНД. Burger Club сьогодні - це нове покоління крафтових бургерних, створених досвідченими професіоналами. У 2017 році був проведений повний перезапуск проекту: ми змінили технологію, рецептуру, дизайн. Котлети стали більшими, кращими, соковитішими, в кожній котлеті 100% яловичини особливої обробки. Булочки стали найсвіжішими, оскільки щодня заклади мережі випікають пишні і повітряні булочки на місцях.
Нова рецептура об'єднала в собі бургерну класику та екзотичні новинки, що забезпечує мережі свій неповторний смак.

Ми не стоїмо на місці, ми розвиваємось та з кожним днем стаємо все кращими саме для Вас.Наші бургери створені не просто для перемоги над голодом, вони створені для задоволення Вашої гастрономічної спраги. Насолоджуйтесь.


НАШІ ПРИНЦИПИ
ВИПІКАЄМО БУЛОЧКИ
НА МІСЦІ
ТІЛЬКИ 100% М'ЯСО
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАК
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Меню
Про наші бургери ми можемо розмовляти годинами! У Burger Club кожен бургер бездоганний по-своєму, кожен - яскрава особистість з незвичайним поєднанням інгридієнтів і тонко збалансованим смаком.
Основними складовими, звичайно ж, є соковиті котлети зі 100% яловичини, що обсмажуються за спеціальною технологією для досягнення максимальної соковитості та смаку, а також булочки, що випікаються в Burger Club прямо на місцях. Для любителів бургерів з птицею, ми готуємо відмінне куряче філе на грилі. Велику увагу ми приділяємо нашим фірмовим соусам, адже саме вони підкреслюють унікальність кожного з наших бургерів. Не бургерами єдиними ми дивуємо наших гостей, в меню представлені апетитні ролли, салати, закуски, десерти, напої. Окремий предмет для гордості Burger Club - це фірмові лимонади зі смаком Маракуї, що готуються з натурального пюре привезеного з самого серця Азії


ОСТАННІ НОВИНИ
Заклади мережі нового покоління
Ми в Instagram @burgerclub_ukraine
Центральний офіс
м. Полтава, Європейська, 21
© 2019 Burger Club